تازه های جهان
تبلیغات

 

به نام خداوند جان آفرين             حکیم سخن در زبان آفرين

شرکت ساختمانی توسعه اندیشان   در سال 1379  با هدف ارائه خدمات مهندسی سازه در اصفهان تاسیس گردید. این شرکت توانسته است با تکیه بر اصول چهارگانه خودباوری ، دانش روز، تجربه و نظم در طی سالهای متمادی قدمهای مثبتی در زمینه طراحی و اجراء انواع سازه ها ی صنعتی و غیر صنعتی بردارد که مشروح  این فعالیتها در پایگاه اطلاع رسانی  WWW.TASC.IR   قابل مشاهده می باشد.

یکی از زمینه های کاری  واحد طراحی  شرکت با مسئولیت  آقای مهندس محسن محجوبی پور فارغ التحصیل کارشناسی ارشد سازه از دانشگاه صنعتی امیر کبیر، تهیه برنامه های محاسباتی  توسط ایشان برای تسریع در انجام محاسبات و بالا بردن دقت آنها، بمنظور استفاده اعضاء شرکت بوده است. با توجه به نتایج بسیار مثبت این اقدام، و نیز احساس وجود خلاء چنین برنامه های محاسباتی و نیاز مبرم جامعه مهندسی عمران کشور به آنها، ایشان در سال 1390 با ابداع روشی نوین ، برای اولین بار در دنیا سامانه ای برای اجراء  ایمن و آنلاین برنامه های نوشته شده در محیط EXCEL تهیه نموده و آن را   " سامانه طراحی اینترنتی  ساطا" نام نهاده است.

برنامه های عمرانی موجود در سامانه طراحی اینترنتی ساطا  که حاصل بیش از بیست سال تجربه محاسبات انواع سازه های کوچک و بزرگ است دربر گیرنده حوزه های بارگذاری و طراحی (بتنی و فلزی) بوده و هدیه ناقابلی است به کلیه دانشجویان، اساتید و مهندسین محترم کشور عزیزمان .

 

به امید سرآمدی روزافزون ایران اسلامی

تازه های ساطا
تبلیغات